Hammam Baths

Sizlere otantik bir hamamın sahip olduğu dinlenme, bakım ve şifalı özellikleri bir arada sunabilmek için, Megalou Alexandrou Caddesi, 2 adresindeki Makedonia Palace Oteli’nde yüksek kalite ve eşsiz bir estetiğe sahip “Hammam Baths”ı yarattık.

Hamam geleneğine tam saygı göstererek, bu eşsiz ferahlatıcı duyguyu paylaşıp yaymak için otantik hamam deneyimini Selanik’e taşıdık.

Görkemli kubbesi, merkezdeki büyük mermer tezgâhı ve sıcak alanın çevresine yerleştirilmiş kişiye özel kurnalarıyla Doğu hamamlarının atmosferini ve büyüsünü yansıtan “Hammam Baths”ın tüm mekânları geleneklere saygıyla tasarlanarak modern hayata uyarlandı.

Buharın iyileştirici özelliklerinin, derin bir kesenin ve rahatlatıcı bir masajın keyfini çıkarın.

Çayınızı yudumlayarak dinlendikten sonra da gününüzü veya gecenizi şehirde sürdürün! Hammam Baths’a yapacağınız ziyaretle canlanın!

Çalışma saatleri

Pazartesi-Cuma: 12:30-22:00

Cumartesi & Pazar: 10:00-22:00

Hammam Baths – Leoforos Megalou Alexandrou 2, Makedonia Palace Hotel, Selanik –
T1: 0030 2310 810081, T2: 0030 2310 897165

 

Hammam Baths

Sizlere otantik bir hamamın sahip olduğu dinlenme, bakım ve şifalı özellikleri bir arada sunabilmek için, Megalou Alexandrou Caddesi, 2 adresindeki Makedonia Palace Oteli’nde yüksek kalite ve eşsiz bir estetiğe sahip “Hammam Baths”ı yarattık […]

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*