“Koumbi coffee & crafts” – Kahve keyfi yaratıcılığın neşesiyle bir araya geldiğinde

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-logo

Kahve muhabbeti ve yaratıcılığın mutluluğunu bir araya getiren “Koumbi coffee & crafts” hem Selanik’te hem de Yunanistan’da bir ilk olma özelliğini taşıyor. Rengârenk ve el yapımı objelerle dolu bu sıcak mekân, hem kafe olarak faaliyet gösteriyor hem de çeşitli derneklere ve yaratıcı faaliyetlere ev sahipliği yapıyor.

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-3

Koumbi’de yapılabilecekler:

— değişik kahve çeşitleri, sıcak içecekler, doğal meyve suları, ekolojik Limnos şarabı, Girit rakısı ve Yunan biralarının tadını çıkarmak. Her pazar sabahı brunch yapmak, her gün snack ve günün tatlısını denemek. Koumbi’nin spesiyalitelerinden bazıları: çikolata craft, naneli ev limonatası ve limon portakal suyu, fındık aromalı Türk kahvesi, mis gibi espresso-çikolata, karışık meyve suyu, ev yapımı kızılcık ve vişne likörü.

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-8

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-13

— takı, süs eşyası, oyuncak bebek gibi eşsiz, el yapımı ürün veya malzemeleri hediyelik olarak veya istenen yerde hazırlanabilecek şekilde paketlenmiş, popüler craft kit’lerden (kumaş çanta, oyuncak bebek, kitap ayracı, ahşap askılar ve başka bir sürü şey) almak.

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-4

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-5

— düzenlenen workshop’lardan birine katılmak veya istediğiniz zaman mekâna ait ekipmanı ve çeşitli malzemeleri kullanarak el yapımı herhangi bir eşya yaratmak (istek üzerine Selanik konulu hatıra eşyaları yapmak için workshop düzenleniyor).

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-2

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-6

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-12

— veya kentin ilginç bölgelerini gezerken küçük bir mola vermek için güzel, temiz, sigara içilmeyen bir ortamda müzik eşliğinde sadece dinlenin.

sigara-icilmeyen-kahve-koubi-1

“Κουμπί coffee & crafts” – Peloponnisou 2, 54631, Selanik – T: 2316 008219

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*