Skyline (OTE Kulesi) – Havada Kahve Keyfi!

Print

Yakın zamanda yenilenmiş olan SKYLINE Café-Bar kentin kalbinde, 1 saat içerisinde tamamladığı 360 derecelik dönüşle ziyaretçilerine Selanik’in en önemli yerlerini görme fırsatı sunarak OTE Kulesi’nin en üst katında yer almaktadır.

Selanik’in tadına varmak için bundan daha uygun bir yer olabilir mi? Dönen SKYLINE Café-Bar’ın pencere kenarındaki masalarından birine oturup, sürekli değişen manzara eşliğinde  arzu ettiğiniz içki veya snack’ın keyfini çıkarın. Selanikli de olsanız, turist de olsanız, bu kulede geleneksel bir frape deneyerek gününüze neden enerjik bir başlangıç yapmayasınız ki?

Selanik-Skyline-Otetower-12

Skyline, akşamüzeri canlandırıcı smoothies ve sıcak içecekler eşliğinde romantik bir gün batımını seyrederek dinlenebileceğiniz veya geniş şarap listemizde sunulan seçenekleri deneyebileceğiniz eşsiz bir mekân.

Bir Selanik akşamında yaşanacak muhteşem bir deneyim. Selanik’in gece manzarasında oynaşan ışıklar eşliğinde piyanoda canlı müzik, olağanüstü kokteyllerle seçkin ve leziz yemekler için mutlaka SKYLINE Café-Bar’ı keşfedin. En iyi şekilde yetiştirilmiş personel, sizlere hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmak için sürekli hazır.

SKYLINE Café-Bar’da unutulmaz anlar sizi bekliyor. Mutlaka orada olun!

 

Çalışma saatleri

10.00 – 02:00

Canlı müzik – Piyano 

19:00 – 12:00

Selanik-Skyline-Otetower-logo

5 reviews on “Skyline (OTE Kulesi) – Havada Kahve Keyfi!

 1. aysen - 7 sene ago

  Merhaba, Selanik’in neresinde olduğunu yerini tarif edebilir misiniz?

  1. Mihalis Katsaros - 7 sene ago

   Merhabalar, öncelikle Selanik Rehberi’ne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
   Ote Kulesi, Beyaz Kule’nin kuzeybatısında, Selanik Uluslararası Fuar Merkezi’nin içinde bulunmaktadır. Beyaz Kule’den yürüyerek 6-7 dakika uzaklıktadır.

 2. Aysen - 7 sene ago

  Teşekkürler…

 3. Onur - 6 sene ago

  OTE kuleyi gördüm fakat içine hiç girmedim . Restaurant ve cafe fiyat olarak dışarıdaki kafe ve restaurantlara göre nasıl ?

 4. Bilgin Alanbey - 6 sene ago

  Yanından çok geçmeme rağmen kafeye girmemiştim .Ancak gelecek sefer mutlaka bir orta kahve içeceğim :))

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*