Yunan dili ve Yunan kültürünü yakından tanıyın

Selanik-Peek-At-Greek-1

Yunan dili ve kültürü mü ilginizi çekiyor? Yaratıcı bir tatil yapmak ve ziyaret ettiğiniz her şehrin kendine has özelliklerini mi tanımak istiyorsunuz? Yoksa Selanik’e gelmeden önce günlük konuşma kelime haznesine sahip olmak ya da Yunanistan’da bulunduğunuz süre boyunca Yunanca pratik yapmak mı istiyorsunuz? O halde bizimle iletişime geçin!

Yunan dilinin yabancı dil olarak öğretilmesi üzerine uzmanlaşmış, deneyimli ve yaptığı işe âşık bir grup eğitimciyiz. Dil merakımızı, tarih ve kültür merakımızla bir araya getiren bir dil eğitimi sunuyoruz.

Sizinle beraber bir yandan ülkemizin sokaklarında gezerek, tarihini yakından tanıyarak ve ülkemiz insanlarıyla konuşarak Yunanca öğrenmenin tadına varırken, diğer yandan ise Yunanistan’ın doğası, sanatı ve eğlence dünyasına dalıyoruz.

Selanik-Peek-At-Greek-2

Şarkılarda, filmlerde, masallarda ve yemek tariflerinde saklı dili hep beraber keşfediyoruz. Alışılmış sınıf düzeninin dışına çıkıp, şehrimizi gezip görerek tarihi bir yolculuğa çıkarak Yunanca öğreniyoruz.

Yunancasını geliştirmek ve Yunan kültürünü yakından tanımak isteyen Yunan Dili ve Edebiyatı öğrencileri ve Rumların yanı sıra Selanik’te veya Yunanistan’ın diğer bölgelerinde Yunanca öğrenerek yaratıcı bir tatil geçirmek isteyen aile veya gruplar hedef kitlemizi oluşturmakta.

Yunanistan’ı ziyaretinizde size faydalı olacak Yunanca günlük kelime ve deyimleri önceden öğrenmek istiyorsanız, Yunanistan’da geçireceğiniz günler için sizi temel iletişime hazırlayacak olan dersleri internet üzerinden de gerçekleştiriyoruz!

Cesur öğrencilerimize ise, yoğun Yunanca dersleri vermenin yanı sıra Yunan Dili Devlet Sınavlarına hazırlık aşamasında da yardımcı oluyoruz.

Sizleri, Yunanistan’da birlikte gerçekleştireceğimiz bir dil ve kültür yolculuğuna davet ediyoruz!

 

İletişim

Telefon: +30 6983-932-911

Web Sitesi: www.peekatgreek.gr

e-posta: peekatgreek@gmail.com

Facebook: Peek at Greek

Skype: peekatgreek

Save

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*