Albeta – Şehrin Merkezinde Sıcacık Bir Köşe!

Albeta fırınları, şehrin merkezindeki eşsiz bir seçenek olmanın yanı sıra, meraklıları için de kaçırılmaması gereken bir “hot spot”! Mağazaların tasarımları, ziyaretçileri ilk görüşte etkiliyor, ürün çeşitlerinin zenginliği ise kendilerine hayran bıraktırıyor.

Albeta’da fazla sayıda ekmek çeşidinin yanı sıra pide, milföy ve kruvasan gibi diğer hamur ürünleri de meraklılarını bekliyor.

Ayrıca karşı konulamaz tatlılar: el yapımı cheese-cake ve çikolata sufle!

Dünyanın her yerinden özenle seçilmiş, yüksek kalite kahve çeşitleri ve Albeta mağazaları için özel olarak Yunanistan’da pişirilen espresso da en çok ilgi çeken ürünler arasında.

Albeta’yı ziyaret ederek kahvaltı veya brunch’ın tadını çıkarın! Çay, taze meyve suyu, cookies, tahıl barları, çikolata ve grisini çeşitleri arasında seçim yapın.

Sakın meşhur “Selanik simidini” denemeyi unutmayın!

Seçenekleriniz tabi ki bu kadarla sona ermiyor; Albeta’da taze salata, tortilla, pizza ve soğuk sandviçlerin de zevkine varabilirsiniz!

“Albeta” – Ionos Dragoumi 9, Τ: 0030 548547

Fb: albetabakery

 

Kategori: İçecek, Yiyecek

Albeta

Καφέ υψηλής ποιότητας από ξεχωριστές – προσεκτικά επιλεγμένες από όλο τον κόσμο ποικιλίες και espresso ο οποίος ψήνεται στην Ελλάδα, ειδικά για τα καταστήματα Albeta […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*