ARMENİSTİS GİBİSİ YOK!

halkidiki-camping-armenistis-1

Leonardo di Caprio’nun “Kumsal”ındaki gibi sonsuz bir mavi! Tek fark, Tayland’da saklı bir cennette değil de, ünlü ve ulaşımı kolay bir yerde olmamız. Armenistis Camping & Bungalows”a hoş geldiniz!

Athos Dağı ve Aynoroz manastırları tam karşımızda. Kristal sular, her tarafa uzanan sonsuz yeşil, sabahları altın akşamüzeri ise kızıl bir ışık topu güneş, burayı olağanüstü romantik bir masal sahnesine çeviriyor. Manzara, açık mavi sularıyla Karayip Denizi’nde bir sahil tablosunu andırıyor. Ama burası Halkidiki! Selaniklilerin gururla söylediği gibi “Halkidiki gibisi yok!” 1982 yılından bugüne kadar ağırladığımız yüz binlerce misafir de bu deyişi benimseyerek bu cenneti sürekli ziyaret ediyor. Aternatif turizm ve tatilde en ünlü işletme olmayı başardığımızdan, Halkidiki ve Armenistis, artık ayrılmaz bir ikili olmuştur.

Kusursuz tesislerimiz, sertifikalandırılmış hizmetlerimiz, insan ve doğanın uyumlu beraberliğinin yanı sıra boş zamanlar için inanılmaz geniş bir spor ve sanat etkinlikleri yelpazesi, burada geçireceğiniz yazı unutulmaz ve parlak kılıyor. Hoş geldiniz! Dinlenin, harekete geçin, tadını çıkarın, rahatlayın ve kendinizi hayatınızın en egzotik yazına yelken açın!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kamping çılgınlıktır!

 

YEŞİL-MAVİ CENNETTE KAMP YAPIN

Yemyeşil çam ve çınar ağaçlarının koruyucu gölgeleri. Doğanın ayrılmaz bir üyesi olarak, her sabah sahilde, denizin yanı başında ama aynı zamanda da tüm ihtiyaçlara sahip olarak uyanmak. “Armenistis” demek, medeniyet ve her türlü konfor içinde eşsiz bir yaşam demektir. Konaklamada en yüksek standartlarda tesis ve hizmetlerin sağlandığı, kendi kendine yeten küçük bir ülke. Kamping demek eziyet demek değildir. Armenistis’te kamp yapmak, geniş alanlara çadır kurmak veya karavan yerleştirmek, tüm elektrik tesisatı ve park alanından yararlanmak ve her an, her türlü ihtiyacınızda yanı başınızda olan personel demektir.

 

halkidiki-camping-armenistis-7
Konfor kiralayın!

 

MÜKEMMEL BİR HAYAT

Doğayla doğrudan iletişim halinde tatil, gündelik kolaylık ve zevklerden kopmak değildir. Evinizin tüm konforunu deniz kenarına taşıyın! Bu felsefe, Armenistis’in, kiralık bir mekânda olması gereken her türlü donanıma sahip “Mobile homes” ve klimalı karavanlarının tasarımında başarıyla uygulandı. Artık tüm dünyada rağbet gören “glamping” eğiliminin ruhunu solumak için eşsiz “Lux Safari tents”i de deneyebilirsiniz. “Glam” artı “Camping”, yani kamping alanında her türlü lükse sahip olmak veya kentin rahatlıklarından mahrum kalmadan doğada yaşamak!

 

halkidiki-camping-armenistis-12
Sahil – Sithonia Cenneti

 

SONSUZ MAVİ

Evet, sahilimizle gurur duyuyoruz. Kaptan Cousteau’nun belgesellerindeki gibi tropik cennetin sonsuz mavisi, uçsuz bucaksız yeşille bir arada! Mavi kristal su damlacıklarıyla kadife kumdan yapılmış, eşsiz bir doğal sanat eseri! Hem tüm aile hem de su sporları meraklıları için ideal bir ortam. Güneşlenme, yüzme, raket, dalış. Ve tabi ki hepsi de mavi bayrak altında. Cennetin dünyada olduğunu göstermek için, mavi bayrağımız her yıl coşkuyla dalgalanır. Suya dalıp karşı koyulamaz şekilde berrak ve tertemiz denizin çekiciliğini hissedin.

 
Youth Hostel-çadırlar

“YOUTH HOSTEL TENT” demek, “GENÇ VE ALTERNATİF DEMEKTİR”

Gençlik ve Armenistis! Deniz kenarında bir Woodstock! Özel tasarlanmış “Youth Hostel” çadırlarda bir yatak kiralayarak, Halkidiki yazını en bohem şekilde yaşayabilirsin. Burası, deniz kenarında rahat ve ekonomik bir yaşam fırsatı sunması ve rekabet edilemez fiyatlarıyla, dertsiz ve keyifli bir tatil için genç kızlarla erkeklerin ilk tercihi! Tanıyıp tanınacaksın. Denizin mavisiyle ormanın yeşilini, çikolata renkli tenleri ve gümüşi ay hiçbir zaman aklından çıkmayacak. Unutulmaz bir deneyim!

 
Çocuklar için

“KÜÇÜK” ARMENİSTİS

Armenistis tüm yaş gruplarına uygun bir kamp olmakla beraber, küçük kampçılara unutulmaz anlar geçirme fırsatlarıyla doludur. Armenistis’te tatil, birçok oyunun yanı sıra bir o kadar da pedagojik eğitimle doludur. Çocukları oyalayıp onlara mutlu günler armağan edecek tek etken çocuk parkı değildir. Yazlık sinemada çocuk filmleri, uzman personelimizin tarafından düzenlenen workshop çalışmaları, el işi atölyeleri ve yaratıcı oyunlar, küçük misafirlerimizin yazını bilgi ve neşeyle dolduruyor. “Baby Armenistis”te tatil budur! Tüm ırklardan, tüm yaşlardan insanların uyum içinde mükemmel bir yaz geçirebileceği olağanüstü bir ortam!

 
Sporlar

GÜNEŞ, SPOR, DENİZ VE OYUNLAR

Güneşin altında oyunlar. Denizde oyunlar. Ağaçların altında, satranç gibi beyin oyunları. Veya beach tennis ve beach volley gibi beden oyunları. Turnuvaların zevkini çıkar! Bisiklet, kano, yelken, dalış, kite surf, yoga, pilates ve daha birçok etkinlik, Armenistis’te adrenalin ve neşenin en üst seviyede olacağının teminatıdır. Sana uyanı seç!

 
Her zevke uygun program

EĞLENCE VE KÜLTÜR GECELERİ

Seni Armenistis’te yaşamaya davet ettiğimiz hayat; keyif, yakıcı sıcak, serinlik, tempo, deniz ve durmak bilmeyen, zengin kültürel etkinliklerle dolu. Çünkü burada her zaman bir şeyler olur. Bir konser, bir parti, bir sanat veya spor etkinliği. Burada müzik, sinema, sanat ve sporu her gün “Seawave Festival” programına bakarak takip edebilirsin. En iyi sanatçılar, en iyi ritimler, binlerce kişinin katıldığı dev partiler.

Fb: Camping Armenistis

Web Site

e-posta: info@armenistis.com.gr

Telefon:

Kışın – T1: 0030 2310850177
T2: 0030 2310850463
Yazın – Ti: 0030 2375091487
T2: 0030 2375091497

Sarti – Halkidiki, 63072

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*