Delicatessen “Edodimon”

yunan-urunler-edodimon-16

Modiano Çarşısı’ndaki Delicatessen “Edodimon” Şarküteri’de en seçkin ürünleri bulabilir, sağlıklı beslenmeyle ilgili son bilgileri edinebilir ve yemek yapmayı hayal gücünüzle yaratıcı bir uğraşa dönüştürebilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında Yunanistan’ın tüm bölgelerinden küçük üreticilere ait, özenle seçilmiş en iyi kalite zeytinyağları, el yapımı hamur işleri, çeşitli salam ve peynirler bulunmaktadır.

yunan-urunler-edodimon-21

Ayrıca mağazamız şarap, tsipura, uzo ve diğer damıtılmış içki çeşitlerini içeren geniş bir koleksiyona sahip. “Edodimon” personeli, ev yapımı reçellerden Siros Adası’ndan bir peynir çeşidine kadar, alacağınız her ürünün sizin için eşsiz bir seçenek yaratmasına özen göstermekte.

yunan-urunler-edodimon-15

Ekstra sızma zeytinyağları, eşsiz Naoumidis salçaları, Lefkada – Egkluvi Köyü’nün meşhur mercimeği, Girit gravyeri, İos, Naksos Adaları ve Yunanistan’ın diğer pek çok bölgesine ait peynirler, özellikle ilgi çeken ürünlerimiz arasındadır. Doğu esintileriyle “Sari” şarküteri ürünleri, türlü türlü pastırmalar, envai çeşitte sucuk ve sığır salamları kendilerini göstermek için sizleri bekliyor.

yunan-urunler-edodimon-25

“Edodimon-Delicatessen”, Vasileos Irakliou 26, Τ: 2310-284749

www.edodimon.gr

edodimon@edodimon.gr

fb: Εδώδιμον Delicatessen

Edodimon Delicatessen

Modiano Çarşısı’ndaki Delicatessen “Edodimon” Şarküteri’de en seçkin ürünleri bulabilir, sağlıklı beslenmeyle ilgili son bilgileri edinebilir ve yemek yapmayı hayal gücünüzle yaratıcı bir uğraşa dönüştürebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında Yunanistan’ın tüm […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*