Cabana Beach

Cabana Beach Resim 1
Cabana Beach Resim 2
Cabana Beach Resim 3
Cabana Beach Resim 4
Cabana Beach Resim 5
Cabana Beach Resim 6
Cabana Beach Resim 7
Cabana Beach Resim 8
Cabana Beach Resim 9
Cabana Beach Resim 10
Cabana Beach Resim 11
Cabana Beach Resim 12
Cabana Beach Resim 13
Cabana Beach Resim 14
Cabana Beach Resim 15
Cabana Beach Resim 16
Cabana Beach Resim 17
Cabana Beach Resim 18
Cabana Beach Resim 19
Telefon
T: 6955 698 151
web sitesi
Cabana Beach
Adres
Akti Xenia, Paliouri, Halkidiki

Farklı bir yaz mı hayal ediyorsunuz? Cabana’ya gelin ve ebedi yazdan güneşli bir günün büyüsünü yaşayın! Günlerinizi rahat şezlonglarda dinlenerek, kristal berraklığındaki sularda yüzerek, enfes lezzetleri ve serinletici kokteylleri tadarak ve bir dizi premium hizmetin tadını çıkararak deniz kıyısında geçirin. Halkidiki, Paliouri’de özel bir konuma sahip Cabana Beach yaz tatilinizin her anını unutulmaz ve heyecan verici kılmak için ne gerekiyorsa sunmaya hazır.

 

Upgraded services

Release your senses

Büyüleyici bir koku, renk ve egzotik duyular evreninde inanılmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Lounge “Release Your Senses” ortamına dalarak tatilinize ethnic ve sıradışı bir dokunuş katın. Çeşitli lezzetler arasından sevdiklerinizi seçerek, duyularınızı uçuşa geçirecek gerçek bir premium hizmetin tadını çıkarın.

 

Massage

Deniz ve güneşiniz varken başka ne isteyebilirsiniz ki? En iyi masaj terapistleri tarafından size sunulacak rahatlatıcı bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? Rahatlatıcı, deep tissue, spor, lemfo veya shiatsu. Masaj tekniğinin seçimi size kalmış. Kendinizi masaj uzmanlarının deneyimli ve yetenekli ellerine bırakarak kendinize sağlık alanında değerli bir hediye edin.

 

Sushi & Cocktails

Sizi uyarıyoruz! Olağanüstü lezzet seçeneklerimize karşı koymak kolay değil: tadına doyum olmayan sushi ve Premium signature kokteyl. Executive chef Aries Mamaril ve yetenekli barmenleriyle birlikte damak tadınızı tatmin etmek için ellerinden geleni yapıyor… Ve bunu çok da iyi başarıyorlar!

 

Facebook: Cabanabeach.gr

Instagram: cabanabeach.gr

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*

Bu mekân için etkinlik bulunmamakta Etkinliklerde zaman, enerji ve fiyata göre etkinlik bulun

Bu mekânla ilgili yazı bulunmamakta Blog kategorisindeki yazıları okuyun