Ethnik Beach Bar

Ethnik Beach Bar Resim 1
Ethnik Beach Bar Resim 2
Ethnik Beach Bar Resim 3
Ethnik Beach Bar Resim 4
Ethnik Beach Bar Resim 5
Ethnik Beach Bar Resim 6
Ethnik Beach Bar Resim 7
Ethnik Beach Bar Resim 8
Ethnik Beach Bar Resim 9
Ethnik Beach Bar Resim 10
Ethnik Beach Bar Resim 11
Ethnik Beach Bar Resim 12
Ethnik Beach Bar Resim 13
Ethnik Beach Bar Resim 14
Ethnik Beach Bar Resim 15
Ethnik Beach Bar Resim 16
Telefon
T: 6937 380554
Adres
Tristinika, Toroni, Halkidiki

Masmavi sular, kayalar, renkler, lezzetler, müzikler, kahkahalar. “Ethnik Beach Bar”ın kapısından girdikten sonra gerçekten de gündelik hayatı unutup plajdaki hayatın rahat temposunu benimsersiniz.

Karayipler ve Afrika karışımı, farklı tarzıyla, kayaların üzerine kurulmuş olan Ethnik, Halkidiki’nin Sithonia Bölgesi’ndeki Tristinaka sahiline damgasını vuruyor.

Bu eşsiz beach bar sabahtan akşamın geç saatlerine kadar size eşlik ediyor. Kahve, smoothie, meyve suyu veya içkinizi plajdaki şezlonglardan birinde veya mekânımızın muhteşem bir manzaraya sahip balkonunda yudumlayabilirsiniz. Ethnik, Tiki Bar’ın servis ettiği serin bir şarap veya kokteyl eşliğinde tadını çıkarabileceğiniz gün batımıyla ünlüdür.

Mekânın olağanüstü ortamına, tüm dünyadan seçme müzikler, hafta sonları ise guest dj’lerle partiler ve çeşitli live gruplar eşlik ediyor. Mekânımızın mutfağı kahvaltı,  tüm gün boyunca da snack, salata ve meyve servisi sunmaktadır. Ayrıca belirli saatlerde, mangalda Ethnik’in “ünlü şiş”leri pişirilir.

Ethnik, Sithonia Bölgesi’ndeki Tristinika sahilindedir. Selanik’e 122 km, Neo Marmara köyüne ise 15 km mesafededir. Ayrıca olağanüstü Porto Koufo limanı da sadece 5 km uzaklıktadır. Bölgede birçok otel ve her türlü konaklama tesisi mevcuttur.

Fb: Ethnik-Beach-Bar-official

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*

Bu mekân için etkinlik bulunmamakta Etkinliklerde zaman, enerji ve fiyata göre etkinlik bulun

Bu mekânla ilgili yazı bulunmamakta Blog kategorisindeki yazıları okuyun