The Blue Cup

The Blue Cup Resim 1
The Blue Cup Resim 2
The Blue Cup Resim 3
The Blue Cup Resim 4
The Blue Cup Resim 5
The Blue Cup Resim 6
The Blue Cup Resim 7
The Blue Cup Resim 8
The Blue Cup Resim 9
The Blue Cup Resim 10
The Blue Cup Resim 11
The Blue Cup Resim 12
The Blue Cup Resim 13
The Blue Cup Resim 14
The Blue Cup Resim 15
Telefon
T: 2310 900666
web sitesi
The Blue Cup
Adres
Salaminos 8, Ladadika, Selanik

The Blue Cup müşterilerine, tek çeşitli spesiyalite kahve ve elde üretim metotlarını temel alan bir hizmet sunuyor. Brew yani demleme kahve yapmada uzman, kahve sanatçısı baristi’ler tek bir kahve türünü çok sayıda, farklı yöntemlerle hazırlıyor. Bu şekilde hem kahveye farklı özellikler katar hem de müşterilerin farklı taleplerini karşılamış oluyorlar.

The Blue Cup kuru kahveci olarak da faaliyet gösteriyor. Çekirdek halinde veya çekilmiş kahvenin (espresso veya filtre) yanı sıra bazı kahve üretim araçlarını da (Hario, Acaia, Aeropress, Chemex) satıyor.

İşletmemizin sunduğu kahve ve snack kalitesi sayesinde take away büyük artış göstermekte; bu nedenle ziyaretçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sabahın erken saatlerinden itibaren açığız.

Ayrıca The Blue Cup, kahve ve kokteyller arasında da mükemmel bir denge tutturmuştur. Kahve barının karşı kıyısında, shaker’lar, kadehler ve leziz içkilerle dolu birçok şişenin süslediği daha büyük bir bar yer alıyor. Deneyimli ve hayal gücü geniş bartender ekibi shaker ile harikalar yaratıyor. Üst kattaki atölye, kokteyllerde kullanılan malzemelerin geliştirilmesine fırsat tanırken;bartenders ekibi merkezkaç kuvveti sayesinde lezzetleri %100 elde etmeyi başararak olağanüstü sonuçlar elde ediyor.

 

 

Fb: thebluecup.gr

Instagram: thebluecup

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*

Bu mekân için etkinlik bulunmamakta Etkinliklerde zaman, enerji ve fiyata göre etkinlik bulun

Bu mekânla ilgili yazı bulunmamakta Blog kategorisindeki yazıları okuyun