tre. living with style

tre. living with style Resim 1
tre. living with style Resim 2
tre. living with style Resim 3
tre. living with style Resim 4
tre. living with style Resim 5
tre. living with style Resim 6
tre. living with style Resim 7
tre. living with style Resim 8
tre. living with style Resim 9
tre. living with style Resim 10
tre. living with style Resim 11
tre. living with style Resim 12
tre. living with style Resim 13
Telefon
T: 2310-403655
Adres
Themistokli Sofouli 57, Selanik

Sofuli Sokağı’ndaki “tre. living with style” 13 yıldır, sürekli yenilenen menüsü ve gelişen mekânıyla modern ve yaratıcı kişiliğinden ödün vermiyor.

Şef Dimitris Papadopoulos’un, yaratıcı mutfakla eşsiz Yunan lezzetlerini bir araya getirerek hazırladığı menüdeki etkileyici yemekler, mekâna damgasını vuruyor.

Güne erkenden kahvaltı ve kahveyle başlayan tre. öğle ve akşam yemeği ve içkiyle akşam geç saatlere kadar misafirlerini ağırlıyor. İşletme, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan üç ayrı mekândan oluşuyor. Bütün ayrıntıları göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan bu alanlar tüm yıl boyunca unutulmaz anlara sahne oluyor. Sofouli Sokağı’nın gürültüsünden arındırılmış avlu, giriş katı ve sürpriz olarak tavana ters asılmış ağacıyla üst kattaki stage bar.

En iyi etkinlikler üst katta. Her salı live saxophone & dj remix, pazar akşamüzerleri, retro live 80’s-90’s, ayda iki çarşamba remix ritimleriyle keman ve dj soulful live ve tabi ki her cuma da üç yıl önce tre.’nin üst katında tanıştığımız Selanikli gençlerin grubu Ble Mirtila live. Ayrıca Noel ve yılbaşı geceleri için de set menü ve livestage ile iki ayrı etkinlik daha hazırlanıyor. Bu yılın konuğu Melina Mavidou.

Fb: tresofouli57

Instagram: tre_sofouli57

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*

Bu mekân için etkinlik bulunmamakta Etkinliklerde zaman, enerji ve fiyata göre etkinlik bulun

Bu mekânla ilgili yazı bulunmamakta Blog kategorisindeki yazıları okuyun