Mamalouka

Mamalouka Resim 1
Mamalouka Resim 2
Mamalouka Resim 3
Mamalouka Resim 4
Mamalouka Resim 5
Mamalouka Resim 6
Mamalouka Resim 7
Mamalouka Resim 8
Mamalouka Resim 9
Mamalouka Resim 10
Mamalouka Resim 11
Mamalouka Resim 12
Mamalouka Resim 13
Mamalouka Resim 14
Mamalouka Resim 15
Mamalouka Resim 16
Mamalouka Resim 17
Telefon
T: 2310 555223
web sitesi
Mamalouka
Adres
Ionos Dragoumi 3, Selanik

Yunan misafirperverliğinin harikalar dünyasına bir yolculuk.

Bölgenin mutfak geleneklerini, müziğini ve favori alışkanlıklarını seven ve bunları benzersiz bir şekilde yeniden yorumlayan modern bir restoran ve kafe.

İşte Mamalouka! Ruh halleri, ilham kaynakları ve zevkli malzemelerin başarılı “beraberliği”.

Sofranın, yaşam için sonsuz bir iştah sunarak, dünyanın her türlü lezzetiyle kurulduğu iddiasız ve basit bir alan. Her şeyden önce ruhu doyurarak günümüze gecemize “ruh” katan bir lezzetler, insanlar ve deneyimler kavşağı.

Mamalouka’nın dünyasında, kullanılacak taze malzemeler özenle seçilir; ilham ise esas olarak Yunanistan’dan ve Yunanistan topraklarının zengin ve harika malzemelerinden gelir. En basit ve aynı zamanda şaşırtıcı yorumuyla mutfak, başrolde. Zaman zaman farklı şeylerin peşine düşüp yolculuğa çıkmayı sever. İşte o zaman, İspanyol tapas barlarının leziz çok sesliliği, bir Fransız bistrosunun classy dokunuşları ve New York’aki club restaurant’ın havasından esinlenir.

Ancak, ne kadar seyahat meraklısı olursa olsun, özünde otantik Yunan tatları vardır! Yunan kimliğini ortaya koyan tek şey, baskın lezzet nitelikleri değildir. Özellikle lezzetlerimizin şerefine kaldırdığı kadeh ve sohbetidir. Böylece her yemek gerçek bir duyular kutlaması, yaşamın güneşli yüzünü karşılamak için bir sebep haline gelir.

Events

Kutlama için bir sebebini mi var? Her etkinliğe, hayal ettiğiniz tadı vermenin bir yolu vardır. Basit, günlük bir toplantının doğal ve çekici bir kutlamaya bahane olduğu bu mekânda, herhangi bir etkinliği organize etmek, bizim en sevdiğimiz şeydir. Bize anlatın. Size en önemli anlarınıza “ruh” katmak için buradayız.

Mamalouka’daki her iş toplantısı bir başarıya dönüşebilir! Siz kendinizi business talking’e kaptırıp seçkin çalışma ortaklarınızla iş antlaşmalarına imzalar atarken, şefimiz tüm beklentilerinizi karşılayacak eşsiz bir lezzetler deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Her etkinliğin başarısının ayrıntılarda saklı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, unutulmaz bir organizasyon için gereken tüm koşulları sağlamaya özen gösteriyoruz. Menü ve şarap listesinden servise, malzemeden son rötuşlara kadar her şey en iyi izlenimi vermek için düşünülmüş ve özenle tasarlanmıştır.

Sebep ne olursa olsun, unutulmaz anların ruhu biziz. Doğum, doğum günü, isim günü, düğün öncesi kutlama, mezuniyet ya da sadece hayatın güzel olduğunu hatırlatan rastgele buluşmalar… hayat, ruhun sırlarını su yüzüne çıkaran asma nektarı ile daha da güzelleşir.

Fb: Mamalouka.gr

Instagram: mamalouka.gr

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*

Bu mekân için etkinlik bulunmamakta Etkinliklerde zaman, enerji ve fiyata göre etkinlik bulun

Bu mekânla ilgili yazı bulunmamakta Blog kategorisindeki yazıları okuyun