PIGASAUCE

PIGASAUCE Resim 1
PIGASAUCE Resim 2
PIGASAUCE Resim 3
PIGASAUCE Resim 4
PIGASAUCE Resim 5
PIGASAUCE Resim 6
PIGASAUCE Resim 7
PIGASAUCE Resim 8
PIGASAUCE Resim 9
PIGASAUCE Resim 10
PIGASAUCE Resim 11
PIGASAUCE Resim 12
PIGASAUCE Resim 13
PIGASAUCE Resim 14
PIGASAUCE Resim 15
Telefon
T: 2310-252557
web sitesi
PIGASAUCE
Adres
Alexandrou Svolou 40, Selanik

Pig A Sauce, Florina şehrine ait lezzetleri, kokuları ve kaliteyi Selanik’e taşıma fikriyle doğdu. Et yemekleri özellikle de Florina “Kebapları” işletmemize damgasını vuruyor. Yurtdışındaki “Food Stands” tarzı mekânımızda, menüdeki taze ürünlerimiz Yunan esintileri ve lezzetiyle dikkatleri çekiyor.

Ana malzemesi domuz kıyması olmak üzere domuz, dana ve kuzu kıyma karışımıyla hazırlanan kebaplarımızın tamamı el yapımıdır. %100 tavuk kıymasıyla hazırlanan “chick and roll” kebaplar ise menümüzde bulunan en yenilikçi alternatifi oluşturuyor.

Porsiyon veya sandviç olarak sipariş edebileceğiniz et yemeklerimizin yanında fırından taze çıkmış ekmek, yağsız pide ve Kıbrıs pidesi seçenekleri mevcut.

Soslarımızdan birinin eşlik ettiği Patat’oven’larımız (fırında taze pişirilmiş, soyulmamış patates) lezzetli kebapların en iyi eşlikçisi.

Ana malzemesi Florina kırmızıbiberi olan, %100 biyolojik Naoumidis sosları, zor beğenenleri bile tatmin ederek menümüzdeki tüm lezzet seçeneklerinde yerini alıyor (Domates-biber, patlıcan-biber, piperomelo, piperokama, piperoktima). Ayrıca misafirlerimizin beğenisini dikkate alarak, taze ve kaliteli ürünlerle kendi atölyemizde günlük soslar da hazırlıyoruz.

Fb: Pigasauce

Instagram: pigasauce

Değerlendirme Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*

Bu mekân için etkinlik bulunmamakta Etkinliklerde zaman, enerji ve fiyata göre etkinlik bulun

Bu mekânla ilgili yazı bulunmamakta Blog kategorisindeki yazıları okuyun