İletişim

Selanik şehrinin ilk Türkçe rehberi “Selanik Rehberi”ne hoş geldiniz!

Selanik’e güvenli, rahat ve zevkli bir seyahat yapabilmek için gerekli olan her türlü bilgiye, web sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

SelanikRehberi.com ’un çeşitli bölümlerinde sörf yaparak, Selanik’e nasıl geleceğiniz, hava durumu, Selanik’le ilgili haberler ve nasıl vize alabileceğinizin yanı sıra, karayoluyla geldiğiniz takdirde nerelerde mola verebileceğiniz gibi konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Selanik’in Osmanlı tarihini okuyun, Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret edin, tarihî anıtlarla arkeolojik sitelerde gezin. Bu çekici şehrin sokaklarında kaybolduktan sonra cep telefonunuzdaki uygulama sayesinde size en uygun oteli, şehrin kendine has yerleriyle, yemek için en güzel mekânları keşfedin!
Sadece bir tıklamayla şehirdeki en ilginç etkinliklere, alışveriş ve eğlence mekânlarına ulaşın. Yunanistan’a özgü ürünleri deneyin ve büyülü Halkidiki’yi ve yakındaki yerleri ziyaret edin.

Selanik Rehberi, seyahatinizi daha güvenli hale getirmenin yanı sıra doktor, hastane, karakol, döviz bürosu, ATM, araba kiralama ve güzel Selanik’te ihtiyaç duyabileceğiniz tüm diğer bilgilere Türkçe dilinde ulaşmanız için her zaman yanınızda!

Bavulunuzu hazırlayın! Selanik Rehberi size “İyi Yolculuklar” diler!
    All fields are required