Kritikos Gallery Bar Restaurants – simplicity made famous!

Sade bir lüks ve tarzın hâkim olduğu eşsiz bir mekânda, Yunan Akdeniz mutfağı yemeklerinden ilham alınarak hazırlanan olağanüstü lezzetler, Selanik’in önemli bir noktalarından birini teşkil ediyor.

1977 yılında Halkidiki’nin Ouranoupoli Köyü’nde doğan meşhur “Kritikos” Lokantası, günümüzde Moskova ve Kiev’e kadar ulaşan lezzetler yaratmaya devam ediyor.

Kusursuz servis ve mutlak kaliteyi temel alan “Kritikos” Lokantası insanların güveninin yanı sıra uluslararası gastronomi kuruluşlarının ödüllerini de kazanmıştır.

Tüm Yunanistan’dan aroma ve lezzetler.
Geleneksel Akdeniz tarifleri, yemekleri ve lezzetleri; yemeğe olan mutlak aşkı ve saygıyı yansıtan özel karışımlar eşliğinde sadece Akdeniz malzemelerini, bitki ve baharatları, taze sebzeleri ve saf maddeleri temel alır.

Ege Denizi’nden taptaze balıklar, deniz kabukluları, deniz ürünleri ve kaliteli etler.

Bu kadar taze malzemeler varken, meraklıları için suşi seçeneği de eksik olamazdı.

“Kiritikos” Lokantası’na yapacağınız her ziyaret farklı bir deneyim olsa da 40 yıldır Kritikos ailesinin imzasını taşıyan kalite her zaman aynıdır.

“Kritikos Gallery Bar Restaurant” –  Venizelou 5B, Panorama, Selanik – T: 0030 2310 332 810

Fb: Kritikos Gallery & Restaurants

Instagram: kritikos.panorama

Kritikos Gallery Bar Restaurants – simplicity made famous!

Sade bir lüks ve tarzın hâkim olduğu eşsiz bir mekânda, Yunan Akdeniz mutfağı yemeklerinden ilham alınarak hazırlanan olağanüstü lezzetler, Selanik’in önemli bir noktalarından birini teşkil ediyor. 1977 yılında Halkidiki’nin Ouranoupoli Köyü’nde doğan meşhur “Kritikos” Lokantası, günümüzde Moskova ve Kiev’e kadar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*