“The Aficionados” – Shake your Senses!

Deniz manzaralı ve bahçeli bir villada misafirperverliğin doruğunda, Yunanistan aromalı, yüksek kalitede çağdaş gastronominin kalbi.

“The Aficionados” hem gastronomi hem de modern iç tasarımıyla en yüksek standartlarda bir işletmedir.

Mekâna ev sahipliği yapan; Nea Krini sahilinin kalbinde, Nikolaou Plastira Caddesi 105 numara adresindeki Varsami Konağı, olağanüstü bir mimarlık örneğidir.

The Aficionados; Kuzey Yunanistan’da, Yunan gastronomisine özgü, eşsiz bir mekân yaratma hedefiyle her türlü zevke uygun bir dizi seçenek hazırladı.

Villanın zemin katı ve birinci katında seçkin restoranın lezzetlerini, ikinci katta ise olağanüstü kalitedeki şampanya ve aromalı kokteylleri tatma fırsatı bulacaksınız.

İlkbahar ve yaz aylarında, mekânın büyülü bahçesi eşsiz bir buluşma noktası. Düzenleyeceğiniz özel etkinlikleriniz için restoranın Private dining hizmeti mevcuttur.

“The Aficionados” – Nikolaou Plastira 105, Kalamaria, Selanik – T: 0030 2310 434290

Fb: theaficionadosthessaloniki

Instagram: theaficionadosthessaloniki

“The Aficionados” – The Art of Dining

“The Aficionados” hem gastronomi hem de modern iç tasarımıyla en yüksek standartlarda bir işletmedir. Mekâna ev sahipliği yapan; Nea Krini sahilinin kalbinde, Nikolaou Plastira Caddesi 105 numara adresindeki Varsami Konağı, olağanüstü bir mimarlık örneğidir […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Name*